Načítava sa...
Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Skupina Vetropack je jedným z popredných výrobcov obalového skla v Európe. S celkovým počtom zamestnancov viac ako 3300 prevádzkuje sklárne vo Švajčiarsku, Rakúsku, Českej republike, Chorvátsku, na Slovensku, Ukrajine, v Taliansku a Moldavsku. Umožňuje každému vychutnať si jedlo a nápoje najelegantnejším, najbezpečnejším a zodpovedným spôsobom.

Vedúci skladov

Skupina Vetropack je jedným z popredných európskych výrobcov obalového skla. VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti Vetropack a má viac ako storočnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla a patrí  k stabilným zamestnávateľom v regióne. Pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov venuje veľkú pozornosť.

vedúci skladov

Organizácia a zodpovednosť za ciele a úlohy na úseku skladov materiálov a surovín, vedenie skladového hospodárstva,  ekonomické a administratívno-technické práce.

Zamestnanec na tejto pracovnej pozícii pracuje v jednozmennej prevádzke. Dĺžka úväzku je 7,5 hodiny a pol hodinová prestávka na obed.

Náplň práce:

  • zaisťovanie príjmu a výdaja zo skladu (fyzicky, aj v informačnom systéme SAP S4/Hana
  • poskytovanie podpory z hľadiska dlhodobých analýz skladového hospodárstva – návrhy a koordinácia optimalizácie
  • vedenie, koordinovanie a dohliadanie z personálneho a odborného hľadiska na fungovanie skladov
  • organizovanie, koordinovanie a vykonávanie pravidelnej inventúry skladov
  • navrhovanie logistickej koncepcie v rámci skladov materiálov
  • aktívne zlepšovanie kvality skladovania materiálov
  • zúčastňovanie sa na pravidelných školeniach
  • zaisťovanie vykládky, príjmu, uloženia a evidencie materiálov
  • zaisťovanie sledovania zásob materiálov
  • zaisťovanie striedavo s ostatnými pracovníkmi materiálových skladov pohotovosť
  • spolupráca s vedúcimi stredísk na predkladaní zoznamov nepotrebných materiálov
  • zúčastňovanie sa rozšírených porád logistiky

Dodržuje jednotlivé činnosti a požiadavky podľa dokumentácie Systému riadenia skupiny Vetropack a certifikačnej schémy FSSC. Plní ďalšie úlohy nariadené príslušným vedúcim pracovníkom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka práce oslovila, očakávame Váš životopis a žiadosť.  V prípade, že sa po vyhodnotení budete hodiť na danú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú Vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • prax v odbore logistika (skladové hospodárstvo, odbyt) min. 3 roky
  • anglický jazyk úroveň B1
  • MS Excel, MS Word, Outlook
  • SAP – užívateľ
  • vodičský preukaz skupiny B

Požiadavky na pracovnú pozíciu

  • práca s chemickými látkami
  • hmotná zodpovednosť za zverené skladové hospodárstvo
  • pracovné hotovosti v mimopracovnej dobe

Základná zložka mzdy (brutto)

Základná zložka mzdy 1 000 € brutto a k tomu príplatky v zmysle Zákonníka práce, záleží od skúseností kandidáta.

Čo Vám vieme ponúknuť?

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu.

Vernostný príspevok.

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Dotáciu na individuálnu rekreáciu.

Peňažné odmeny pri pracovných jubileách.

Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec zákona.

Zľavy na produkty spoločnosti.

Stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení a príspevok na pitný režim.

Miesto:

Nemšová, SK

Zariadenie:  Vetropack Nemšová s.r.o.
Izkušnja:  Odborník