Skupina Vetropack je jedným z popredných výrobcov obalového skla v Európe. S celkovým počtom zamestnancov približne 4’000 prevádzkuje sklárne vo Švajčiarsku, Rakúsku, Českej republike, Chorvátsku, na Slovensku, Ukrajine, v Taliansku a Moldavsku. Umožňuje každému vychutnať si jedlo a nápoje najelegantnejším, najbezpečnejším a zodpovedným spôsobom.

Strojník výmeny sortimentu

Skupina Vetropack je jedným z popredných európskych výrobcov obalového skla. VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti Vetropack a má viac ako storočnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla a patrí  k stabilným zamestnávateľom v regióne. Pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov venuje veľkú pozornosť.

Príprava a premena na linkách, vykonávanie opráv dielcov a zariadení strojov.

Dĺžka úväzku je 7,5 hodiny a pol hodinová prestávka na obed.

Náplň práce:

  • plánované prestavby na strojoch
  • príprava na premeny podľa zoraďovacieho listu
  • zoradenie podzostáv, geometriu a výmenu technických dielov
  • opravy technologických dielov
  • dopĺňa technologické dielce k strojom
  • čistenie a umývanie technických dielov

Dodržuje jednotlivé činnosti a požiadavky podľa dokumentácie Systému riadenia skupiny Vetropack a certifikačnej schémy FSSC. Plní ďalšie úlohy nariadené príslušným vedúcim pracovníkom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka práce oslovila, očakávame Váš životopis a žiadosť.  V prípade, že sa po vyhodnotení budete hodiť na danú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú Vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

Úplné stredné odborné vzdelanie technického smeru. Obsluha výťahu, preukaz vodička motorového vozíka výhodou

Základná zložka mzdy (brutto)

Od 950 € brutto a k tomu príplatky v zmysle Zákonníka práce.

Základná mzda bude prehodnotená po skúšobnej dobe v trvaní 3 mesiacov a pridané osobné ohodnotenie. Prémie sú vyplácané na základe splnených ukazovateľov, mesiac pozadu.

Ďalšie zvýšenie platu predpokladáme po zaškolení a prevzatí plnej zodpovednosti, čo očakávame po uplynutí 1 roka a prechode na dobu neurčitú.

Výška nástupného platu a jeho navyšovanie závisí od skúseností a zručností kandidáta.

Čo Vám vieme ponúknuť?

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu.

-           každoročné navýšenie mzdy k 1.januáru,

-           1 x ročne vyplácaný vernostný a stabilizačný príspevok,

-           1 x ročne príspevok na individuálnu rekreáciu vo výške 460€ po odpracovaní

              24 mesiacov,

-           príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,

-           príspevok na stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení,

-           finančná odmena pri pracovnom jubileu a ďalšie peňažné aj nepeňažné benefity v priebehu roka.

Miesto:

Nemšová, SK

Zariadenie:  Vetropack Nemšová s.r.o.
Izkušnja:  Graduate / Entry