Skupina Vetropack je jedným z popredných výrobcov obalového skla v Európe. S celkovým počtom zamestnancov približne 4’000 prevádzkuje sklárne vo Švajčiarsku, Rakúsku, Českej republike, Chorvátsku, na Slovensku, Ukrajine, v Taliansku a Moldavsku. Umožňuje každému vychutnať si jedlo a nápoje najelegantnejším, najbezpečnejším a zodpovedným spôsobom.

Senior účtovník

Skupina Vetropack je jedným z popredných európskych výrobcov obalového skla. VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti Vetropack a má viac ako storočnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla a patrí  k stabilným zamestnávateľom v regióne. Pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov venuje veľkú pozornosť.

senior účtovník

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- znalosť komplexného vedenia podvojného účtovníctva,

- znalosť daňovej problematiky : dane právnických osôb, DPH,  spotrebných daní,
- znalosti v oblasti účtovania na finančné účty, účtovaní záväzkov, pohľadávok a interných dokladov,

- znalosti v problematike interných smerníc,

- skúsenosti s externou audítorskou spoločnosťou,
- kontrola zostáv a dokumentov,

- participácia na nových projektoch .

Dodržuje jednotlivé činnosti a požiadavky podľa dokumentácie Systému riadenia skupiny Vetropack a certifikačnej schémy FSSC. Plní ďalšie úlohy nariadené príslušným vedúcim pracovníkom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka práce oslovila, očakávame Váš životopis a žiadosť.  V prípade, že sa po vyhodnotení budete hodiť na danú pozíciu, budeme Vás kontaktovať. V opačnom prípade budú Vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy zlikvidované.

Požiadavky na kandidáta

Pozícii vyhovujú uchádzači s vysokoškolským  vzdelaním v odbore účtovníctvo.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo  a dane podľa legislatívy
SAP výhodou

Prax na pozícii/v oblasti

Samostatný účtovník (ideálne vo výrobnom podniku)

Počet rokov praxe

3 a viac

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zmysel pre detail

- analytické myslenie a precíznosť

- vysoká miera samostatnosti a spoľahlivosti

- záujem o rozvoj a sebavzdelávanie

- sebaistota a schopnosť zvládať stres

Mzdové podmienky (brutto)

Nástupný plat od 1500,- €.

Ďalšie navýšenie platu predpokladáme po zaškolení  na pozíciu a prevzatí plnej zodpovednosti za agendu.

Výška nástupného platu  závisí od odbornosti a skúseností kandidáta.

Mzda sa skladá z tarifnej triedy, výkonnostnej odmeny a osobného ohodnotenia. Základná mzda bude prehodnotená po skúšobnej dobe v trvaní 3 mesiacov.

Ďalšie zvýšenie platu predpokladáme po zaškolení a prevzatí plnej zodpovednosti, čo očakávame po uplynutí 1 roka a prechode na dobu neurčitú.

Čo Vám vieme ponúknuť?

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla.

Zabezpečíme zaškolenie na danú pozíciu, školenie k odbornému rastu a bohatý sociálny program.

  • po úspešnom zapracovaní úprava mzdy,
  • každoročné navýšenie mzdy k 1.januáru,
  • pružná pracovná doba,
  • 1 x ročne vyplácaný vernostný a stabilizačný príspevok,
  • 1 x ročne príspevok na individuálnu rekreáciu vo výške 460€ po odpracovaní 24 mesiacov,
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie,
  • príspevok na stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení,
  • pitný režim v letných mesiacoch,
  • finančná odmena pri pracovnom jubileu a ďalšie peňažné aj nepeňažné benefity v priebehu roka.

Miesto:

Nemšová, SK

Zariadenie:  Vetropack Nemšová s.r.o.
Izkušnja:  Odborník