Podeliť sa o informácie o tejto ponuke

Skupina Vetropack je jedným z popredných výrobcov obalového skla v Európe. S celkovým počtom zamestnancov približne 4’000 prevádzkuje sklárne vo Švajčiarsku, Rakúsku, Českej republike, Chorvátsku, na Slovensku, Ukrajine, v Taliansku a Moldavsku. Umožňuje každému vychutnať si jedlo a nápoje najelegantnejším, najbezpečnejším a zodpovedným spôsobom.

Daňový špecialista

Skupina Vetropack je jedným z popredných európskych výrobcov obalového skla. VETROPACK NEMŠOVÁ s.r.o. je dcérskou spoločnosťou švajčiarskej spoločnosti Vetropack a má viac ako storočnú tradíciu. Je hlavným producentom obalového skla a patrí  k stabilným zamestnávateľom v regióne. Pracovnému prostrediu a starostlivosti o zamestnancov venuje veľkú pozornosť.

daňový špecialista

Riešenie daňových problémov a zastupovanie spoločnosti pred finančným úradom.

Pružný pracovný čas, dĺžka úväzku je 7,5 hodiny a pol hodinová prestávka na obed.

Náplň práce:

  • príprava DPH priznaní, kontrolných a súhrnných výkazov DPH
  • príprava daňových priznaní k dani z príjmu, z motorových vozidiel, spotrebnej dani, miestnych daní a daní z poistného
  • výpočet splatnej a odloženej dane pre potreby kvartálnych a ročných uzávierok, plánov, budgetov a forecastov
  • kontrola vecnej správnosti účtov hlavnej knihy z hľadiska zákona o dani z príjmov a zákona o DPH
  • vypracovanie transferovej dokumentácie (local file a master file) jej aktualizácia a kontrola jej dodržiavania
  • zodpovednosť za implementáciu legislatívnych zmien v oblasti daní a koordinácia tohto procesu v rámci skupiny
  • nastavovanie a spracovanie metodiky daní v spoločnosti
  • zodpovednosť za nastavenie daní v SAP s previazaním na ostatné moduly
  • identifikácia a odstránenie daňových rizík, hľadanie riešení
  • súčinnosť v prípade auditov a daňových kontrol a príprava požadovaných podkladov
  • spolupráca na ďalších projektoch spoločnosti vrátane skupinových

Dodržuje jednotlivé činnosti a požiadavky podľa dokumentácie Systému riadenia skupiny Vetropack a certifikačnej schémy FSSC. Plní ďalšie úlohy nariadené príslušným vedúcim pracovníkom.

Informácie o výberovom konaní

V prípade, že Vás naša ponuka práce oslovila, očakávame Váš životopis a motivačný list.  Po vyhodnotení žiadostí a splnení požiadaviek Vás budeme kontaktovať. V opačnom prípade budú Vaše osobné údaje v zmysle platnej legislatívy zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

  • vysoká škola ekonomická
  • praktická skúsenosť s daňami a DPH
  • osvedčenie SKDP
  • znalosť lokálneho účtovníctva aj SWISS GAAP FER
  • anglický jazyk B2, znalosť nemeckého jazyka výhodou
  • detailná znalosť programu SAP (modul FI)
  • predošlá práca pre medzinárodnú spoločnosť výhodou
  • znalosť MS Office na pokročilej úrovni
  • komunikatívnosť, analytické myslenie, flexibilita
  • schopnosť pracovať samostatne
  • tímový hráč
  • otvorenosť a prispôsobivosť ku zmenám

Základná zložka mzdy (brutto)

Základná zložka mzdy 1 600 € brutto + prémie a osobné ohodnotenie (finálna výška mzdy závisí od individuálnych skúseností uchádzača).

Čo Vám vieme ponúknuť?

Stabilné a perspektívne zamestnanie v zahraničnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou výroby skla s možnosťou kariérneho rastu.

Vernostný príspevok.

Valorizácia miezd každoročne podľa kolektívnej zmluvy.

Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie.

Dotáciu na individuálnu rekreáciu.

Flexibilná pracovná doba a náhradné čerpanie hodín v prípade nadčasov.

Stravovanie vo vlastnom stravovacom zariadení a príspevok na pitný režim.

Podpora ďalšieho vzdelávania v rámci danej problematiky súvisiacej s náplňou práce.

Peňažné odmeny pri pracovných jubileách.

Odchodné pri odchode do dôchodku nad rámec zákona.

Zľavy na produkty spoločnosti.

Miesto:

Nemšová, SK

Zariadenie:  Vetropack Nemšová s.r.o.
Izkušnja:  Odborník