The Vetropack Group is one of Europe's leading manufacturers of packaging glass. With a total of about 4000 employees, it operates glass plants in Switzerland, Austria, Czech Republic, Croatia, Slovakia, Ukraine, Italy and Moldova. It enables everyone to enjoy food and beverages in the most elegant, safe and responsible way.

Strojník energetických zařízení - údržbář

Na této pozici budete provádět obsluhu, údržbu a kontrolu zařízení na provozu naší energetiky. Pokud Vás nebaví rutina, chcete se dále vzdělávat a pracovat s moderními technologiemi, pak hledáme právě Vás. Na oplátku nabízíme stabilitu nadnárodní společnosti a jistotu, kterou nám v dnešní nejisté době potravinářský průmysl poskytuje.

Náplň práce:

  • obsluha, kontrola a údržba zařízení na provozu energetiky (chladící čerpadla, zařízení chladících okruhů vody, kompresory, vývěvy, výměníkové stanice, chladící věže, redukční stanice plynu, tlakové nádoby…)
  • dle kvalifikace – manipulace v elektrorozvodnách NN/VN
  • na všechny úkony bude pracovník odpovídajícím způsobem zaškolen

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. výuční list v oboru instalatér/elektrikář nebo zámečník/mechanik, nebo elektro/zámečník
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu naučit se něco nového
  • ochotu pracovat ve třísměnném nepřetržitém provozu (v režimu 2-2-3)
  • spolehlivost
  • vyhláška 50/1978 a osvědčení na VN nutností

Pokud nejste úplně z oboru, ale baví vás oblast energetiky, rádi vás na vše zaškolíme. Těšíme se na Váš strukturovaný životopis zaslaný prostřednictvím našich kariérních stránek jobs.vetropack.com

Location:

Kyjov, CZ

Facility:  Vetropack Moravia Glass