Nahrávání...

Skupina Vetropack je jedním z předních evropských výrobců obalového skla. S více než 3300 zaměstnanci provozuje sklárny ve Švýcarsku, Rakousku, České republice, Chorvatsku, na Slovensku, na Ukrajině a v Itálii.

Strojník energetických zařízení (zámečník/elektrikář)

Na této pozici budete provádět obluhu, údržbu a kontrolu zařízení na provozu naší energetiky. Pokud Vás nebaví rutina, chcete se dále vzdělávat a pracovat s moderními technologiemi, pak hledáme právě Vás. Na oplátku nabízíme stabilitu nadnárodní společnosti a jistotu, kterou nám v dnešní nejisté době potravinářský průmysl poskytuje.

Náplň práce:

  • obsluha, kontrola a údržba zařízení na provozu energetiky (chladící čerpadla, zařízení chladících okruhů vody, kompresory, vývěvy, výměníkové stanice, chladící věže, redukční stanice plynu, tlakové nádoby…)
  • doplňování provozních dat do monitorovacího systému
  • dle kvalifikace - manipulace v elektrorozvodnách NN/VN
  • na všechny úkony bude pracovník odpovídajícím způsobem zaškolen

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • min. výuční list v oboru instalatér/elektrikář, nebo zámečník/mechanik, nebo elektro/zámečník
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • ochotu naučit se něco nového
  • ochotu pracovat ve třísměnném nepřetržitém provozu (v režimu 2-2-3)
  • musí na vás být spoleh
  • výhodou bude vyhláška 50/1978 a osvědčení na VN

Co vám můžeme nabídnout

  • odpovídající mzdové ohodnocení (konkrétní nabídka při osobním jednání)
  • moderní technologie a profesní růst
  • pracovní dobu 37,5 h / týden
  • 25 dnů dovolené
  • 13. a 14. mzdu
  • příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč / měsíc
  • stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele na všech směnách
  • příspěvek na letní, zimní nebo dětské rekreace
  • odměny za pracovní a životní výročí
  • očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem
  • poukázky na masáže
  • příspěvek dárcům krve
  • čištění pracovních oděvů zdarma
Místo:

Kyjov, CZ

Zařízení:  Vetropack Moravia Glass