The Vetropack Group is one of Europe's leading manufacturers of packaging glass. With a total of about 4000 employees, it operates glass plants in Switzerland, Austria, Czech Republic, Croatia, Slovakia, Ukraine, Italy and Moldova. It enables everyone to enjoy food and beverages in the most elegant, safe and responsible way.

Mechanik - zámečník

Náplň práce:

Zajišťuje správnou funkci kontrolních přístrojů a zařízení na úseku studeného provozu, zajišťuje úplnost vzorků pro kontrolu, provádí údržbu ostatního zařízení na úseku studeného provozu.

Požadujeme:

- minimálně vyučen, výhodou v oboru provozní elektrikář/zámečník nebo příbuzných technických oborech, nebo středoškolské technické vzdělání

Nabízíme:

práci v 3sm. nepřetržitém provozu

- pracovní dobu 37,5 h / týden

- 25 dnů dovolené

- 13. a 14. mzdu

- příspěvek na penzijní připojištění 1100 Kč / měsíc od prvního dne pracovního poměru

příspěvek na životní pojištění 4 800 Kč / rok po roce pracovního poměru

- stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele

- odměny za pracovní a životní výročí

- očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

- benefitní karta Sodexo Flexi Pass

- příspěvek dárcům krve

- čištění pracovních oděvů ZDARMA

- kvalitní zaškolení na pozici

Location:

Kyjov, CZ

Facility:  Vetropack Moravia Glass