Vetropack grupa jedan je od vodećih europskih proizvođača ambalažnog stakla s tvornicama u Švicarskoj, Austriji, Češkoj, Hrvatskoj, Slovačkoj, Ukrajini, Italiji i Moldaviji, u kojima zapošljava preko 4000 zaposlenika. Svojim proizvodima svima omogućuje uživanje u hrani i pićima na elegantan, siguran i odgovoran način.

Strojostaklar DK

  • rad u 4 smjene, Vruća zona, sektor Proizvodnja
  • poslovi s posebnim uvjetima rada

Opis poslova:

  • kontrola boca u vrućoj zoni, vođenje dokumentacije i korektivne i preventivne mjere
  • kontrola rada proizvodne linije i vršenje manjih podešavanja
  • kontrola i podešavanje težine boca, kontrola oplemenjenosti boca
  • primopredaja stroja na početku i na kraju smjene
  • obavještavanje o kvarovima ili nedostatcima na proizvodnoj liniji
  • suradnja s kontrolorom proizvoda i hladnom zonom
  • pravovremena i pravilna zamjenu alata, podmazivanje alata i odbacivanje spremnika na stroju prema uputama
  • informiranje suradnika o potrebnim parametrima za kvalitetan rad
  • informiranje statističara/pregledača o očekivanim greškama na liniji
  • pridržavanje plana ispitivanja

Uvjeti:

  • III. ili IV. stupanj stručne spreme, strojarskog usmjerenja

Prednost:

  • iskustvo na sličnim poslovima

Nudimo:

  • rad u renomiranoj međunarodnoj kompaniji te stimulativnom radnom okruženju
  • razrađeni sustav obuke
  • godišnji odmor – minimalno 30 dana, maksimalno 37 (ovisno o radnom stažu)
  • sklapanje ugovora na neodređeno, uz probni rad od 6 mjeseci
  • beneficirani radni staž
  • stimulativna primanja, plaća već od 1900 € bruto mjesečno (ovisno o radnom stažu i primjenjivim aktima), božićnica, regres, dodatak za prehranu, darovni bonovi povodom uskršnjih blagdana i sv. Nikole i ostalo prema Kolektivnom ugovoru (jubilarne nagrade, solidarne pomoći, liječnički pregledi, dopunsko zdravstveno osiguranje i dr.)

Eksterni kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoju zamolbu i životopis dostaviti elektroničkim putem preko naše službene stranice, ili u papirnatom obliku na našu adresu.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 00385 (49) 326 151.

Lokacija:

Hum na Sutli, HR

Ustanova:  Vetropack Straža d.d.
Prilagođeno polje 1:  Profesionalac