Vetropack grupa jedan je od vodećih europskih proizvođača ambalažnog stakla s tvornicama u Švicarskoj, Austriji, Češkoj, Hrvatskoj, Slovačkoj, Ukrajini, Italiji i Moldaviji, u kojima zapošljava preko 4000 zaposlenika. Svojim proizvodima svima omogućuje uživanje u hrani i pićima na elegantan, siguran i odgovoran način.

Električar predradnik

Opis poslova:

  • samostalno obavljanje svih stručnih poslova na održavanju elektroenergetskih objekata i postrojenja u transformatorskim stanicama 10(20)/0,4kV, električnih instalacija niskog napona i sustava za zaštitu od djelovanja munje na građevinama VST-a
  • samostalno obavljanje svih poslova na smjeni u smislu otklanjanja kvarova na el. uređajima i el. instalacijama proizvodnog procesa
  • kontrola, pregled i obilazak srednjenaponskih i niskonaponskih postrojenja i uređaja
  • kontrola, pregled i obilazak postrojenja i uređaja iz tehnološkog procesa
  • ispitivanje, mjerenje i kontrola ispravnosti rada elektroinstalacija elektroenergetskih postrojenja na 10(20) kV i 0,4 kV
  • ispitivanje, mjerenje i kontrola ispravnosti rada elektroinstalacija zgrada
  • ispitivanje, mjerenje i kontrola ispravnosti rada električnih strojeva i uređaja tehnološkog procesa
  • osiguravanje rezervnog napajanja el. energijom u slučaju prekida uz konzultaciju sa dispečerom HEP-a, o stanju u hrvatskom elektroenergetskom sustavu
  • startanje i sinkronizacija dizel agregata
  • nadzor rada pogonskog električara i električara, ovjerava internu dokumentaciju
  • ispunjavanje dokumentacije za kontrolu postrojenja i preventivnog održavanja postrojenja i uređaja iz nadležnosti
  • vodi knjigu evidencije prisutnosti na radu
  • vođenje skladišta elektromotora i rezervnih dijelova i manipulacija viljuškarom prema potrebi
  • osposobljavanje podređenih

Uvjeti:

  • minimalno IV. stupanj stručne spreme elektrotehničkog smjera
  • minimalno godina dana iskustva na sličnim poslovima
  • poznavanje rada na računalu (MS Office)

Prednost:

  • položen stručni ispit uklopničar elektroenergetskih postrojenja u industriji
  • položen ispit za viljuškar
  • poznavanje engleskog jezika

Nudimo:

  • rad u renomiranoj međunarodnoj kompaniji i stimulativno radno okruženje
  • sklapanje ugovora na određeno vrijeme, uz mogućnost produženja
  • godišnji odmor – minimalno 20 dana, maksimalno 31 (ovisno o radnom stažu)
  • stimulativna primanja, božićnica, regres, dodatak za prehranu, darovni bonovi povodom uskršnjih blagdana i sv. Nikole i ostalo prema Kolektivnom ugovoru (jubilarne nagrade, solidarne pomoći, liječnički pregledi, dopunsko zdravstveno osiguranje i dr.)

Eksterni kandidati koji ispunjavaju navedene uvjete mogu svoju zamolbu i životopis dostaviti do 29.10.2024.

Sve dodatne informacije mogu se dobiti na telefon 00385 (49) 326 151.

Lokacija:

Hum na Sutli, HR

Ustanova:  Vetropack Straža d.d.
Prilagođeno polje 1:  Profesionalac