The Vetropack Group is one of Europe's leading manufacturers of packaging glass. With a total of about 4000 employees, it operates glass plants in Switzerland, Austria, Czech Republic, Croatia, Slovakia, Ukraine, Italy and Moldova. It enables everyone to enjoy food and beverages in the most elegant, safe and responsible way.

Conducator Incarcator

Anunțăm o oportunitate de angajare pentru postul de Conducator Incarcator la Vetropack. Căutăm o persoană responsabilă care să se alăture echipei noastre.

Descrierea companiei

Vetropack Chisinau SA | Compania internațională Vetropack este un furnizor recunoscut pe plan internațional de soluții pentru ambalajele din sticlă.

Responsabilitățile postului:

  • Încărcarea și descarcarea paletelor cu producția finită
  • Grafic de lucru în ture, 8 ore pe zi, orele de lucru: (I tură de la 7.00-15.00, II tură de la 15.00-23.00, al III tură de la 23.00-7.00), 3-4 zile lucrătoare pe săptămâna
  • Conducerea camionului pe teritoriul întreprinderii

Cerinte:

  • Permis de conducere categoria C
  • Disponibilitatea permisului pe stivuitor
  • Responsabilitate, seriozitate, punctualitate
  • Abilitatea de a lucra în echipă

Alaturi de noi

  • Stabilitate într-o companie internațională
  • Pachet salarial atractiv corespunzător cu poziția
  • Prime trimestriale, bonus anual
  • Tichete de masă (55 lei / zi)
  • Tichete pentru lactate
  • Cadouri de sărbători
  • Acces la cantina
  • Transport de serviciu (de la Botanica și de la Rișcani)

Nu aveți practica de Încărcător-descărcător? Vom organiza instruirea cum să utilizezi un stivuitor și cum să ai grijă de siguranța ta și a celor din jur în timpul utilizării lui.

Detaliile referitoare la salariu, beneficii și alte informații legate de angajare vor fi discutate cu candidații selectați în timpul procesului de interviu.

Mai multe detalii despre Vetropack Group caută https://www.vetropack.com/en/

Așteptăm cu nerăbdare să vă revizuim cererea și, eventual, să vă urăm bun venit în familia noastră Vetropack.

Location:

Chisinau, MD

Facility:  Vetropack Chisinau S.A.