Skupina Vetropack je jedním z předních výrobců obalového skla v Evropě. S celkovým počtem přes 4000 zaměstnanců provozuje sklárny ve Švýcarsku, Rakousku, České republice, Chorvatsku, na Slovensku, Ukrajině, v Itálii a Moldavsku. Umožňujeme každému vychutnat si jídlo a pití tím nejelegantnějším, nejbezpečnějším a nejzodpovědnějším způsobem.

Mechanik - zámečník

Náplň práce:

Zajišťuje správnou funkci kontrolních přístrojů a zařízení na úseku studeného provozu, zajišťuje úplnost vzorků pro kontrolu, provádí údržbu ostatního zařízení na úseku studeného provozu.

Požadujeme:

- minimálně vyučen, výhodou v oboru provozní elektrikář/zámečník nebo příbuzných technických oborech, nebo středoškolské technické vzdělání

Nabízíme:

práci v nepřetržitém provozu (bez nočních směn)

- pracovní dobu 37,5 h / týden

- 25 dnů dovolené

- 13. a 14. mzdu

- příspěvek na penzijní připojištění 1000 Kč / měsíc od prvního dne pracovního poměru

příspěvek na životní pojištění 4 800 Kč / rok po roce pracovního poměru

- stravování v závodní jídelně s příspěvkem zaměstnavatele

- odměny za pracovní a životní výročí

- očkování proti chřipce hrazené zaměstnavatelem

- poukázky na masáže

- příspěvek dárcům krve

- čištění pracovních oděvů ZDARMA

- kvalitní zaškolení na pozici

Město:

Kyjov